Mean Girls RPG

Mean Girls RPG Forumu | Bölüm Seçimleri Devam Etmektedir.. |

AnasayfaAnasayfa  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Giriş yap  

Paylaş | 

GRETCHEN (regina kardeşini seven biri var]

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Gretchen Reina
Ezikler!
Ezikler!

MesajKonu: GRETCHEN (regina kardeşini seven biri var]   Paz Ekim 21, 2007 4:08 am

Gretchen çok yorulmuştu.bir yere oturdu.Bir nescafe ısmarlamıştı.Çantasından Justin için tuttuğu defteri çıkardı ve içine birşeyler yazdı şunlar yazıyordu:
''bugün yine Justinı gördüm.Reginaylaydı.Yanına gidemedim.Onu gördüğümde genelde utanırım zaten.Aslında ona açılmak gelio içimden fakat cesaretimi bir türlü toplayamıorum ya beni redederse ya normaldede bir sevgilisi varsa die çok korkuorum.Acaba ona açılsammı?Diğer okulda gördüğüm zengin şımarık çocuklardan daha igyi O.Ama benim gibi yeni gelmiş ezik bir kızı napsın.Sen normalde İngiltere'nin prensesin Gretchen ama buranın sadece ezik kızısın.Justını sevmen bişeyi değiştirmez nede olsa o seni sevmiyor bir merhabalığınız bile yok ve senn onu sevdiğini bilmiyor.Amigoluğa başvurdum ve yanıt bekliyorum bu defteri kimse bilmiyor umarım bilmezde......''
bunları yazmıştı ve defterini kenara koydu. I'podunu çıkardı ve müzik dinlemeye başladı kalemini çantasına attı.Ve mini kot eteğini düzeltti.ve hem şarkı dinliyor hemde mırıldanarak Justını düşünüyordu.ve ısmarladığı nescafesini içiyordu
Kullanıcı profilini gör

GRETCHEN (regina kardeşini seven biri var]
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» kaç kardeşsiniz
» Twilight'ın Esas Kızı Kristen Stewart
» kemalettin tuğcu