Mean Girls RPG

Mean Girls RPG Forumu | Bölüm Seçimleri Devam Etmektedir.. |

AnasayfaAnasayfa  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Giriş yap  

Paylaş | 

~ @sOrtié! ~

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Regina George
Pla$t!kler ~Kral!çe Arı~
Pla$t!kler ~Kral!çe Arı~

MesajKonu: ~ @sOrtié! ~   Paz Mayıs 27, 2007 10:40 am

Takı , Toka , kolye her şeyi bulunan bir maza plastiklerin en çok alışveriş yaptığı yerleden biri...

PLast!kLer!
Kullanıcı profilini gör
Melanie Willelmina Vandom
Ezikler!
Ezikler!

MesajKonu: Geri: ~ @sOrtié! ~   Cuma Ağus. 17, 2007 3:20 am

Melanie sinemadan çıkınca diğer yerleri gezmeye koyuldu. Burası harikaydı. Tam bir alışveriş cenneti. İlk gördüğü kolye,toka satan yere girdi.

Kolyeler harikaydı. Bir tanesi ayrıca çok beğenmişti. Onu aldı. Sonra bir kaç parça toka ve çok pahalı küpelerden bir kaç çift aldı.

Parasını ödedi ve aceleyle dükkandan çıktı. Daha gezeceği çok yer vardı.
Kullanıcı profilini gör
Gretchen Reina
Ezikler!
Ezikler!

MesajKonu: Geri: ~ @sOrtié! ~   Paz Ekim 21, 2007 3:14 am

Grertchen mağazaya girdi.ne olduğunu bilmiordu ama harika kolyeler vardı içerde.Prenses olduğunu öne sürdü.ama önceden hiç bu kadar kendini beğenmişlik yapmazdı.ağızından çıkan kelimeleri kendiside şaşaıyordu.Allah'tan kısık sesle konuştuğu için kimse duymuyordu.sonradan''Aman Allah'ım neler saçmalıyorum ben dedi. ve kolyelere baktı.içlerinden bir tanesi çok güzeldi.aynanın karşısına geçti kolyeyi boynuna tuttu.ve hoşlandığı kişin ona bu kolyeyi hediye etmesini hayal etti.hoşlandığı kişinin adını kimseye söylemiordu.içinde tutuyordu.sonra birden kendine geldi.kolyeyi aldı ve ona uygun çok güzel en pahalı küperlerden aldı.ve bir süre daha etrafa bakındı
Kullanıcı profilini gör
Cathy Ilse Kaulitz
Ezikler!
Ezikler!

MesajKonu: Geri: ~ @sOrtié! ~   Paz Ocak 20, 2008 8:36 am

Cathy favori mağazası olan Asortie'ye bilindik adımlarla girdi. Artık orada çalışanlarla akraba olmuştu. Her gün elip bir şeyler alıyordu. Hemen bilezik ve küpelerin olduğu yere yöneldi. Ortasında büyük kırmızı bir kalp olan kolyeye gözü takıldı. Hemen eline alıp incelemeye başladı. Genelde bu tür kolyeler açılırdı ve içine iki sevgilinin resmi konulurdu. Ve tahmin ettiği gibi bu kolyede ona benzerdi. Ama daha büyük olduğu için içine rahatça sığdırabilirdi resimlerini. Tom ve Cathy.. Hemen onu bulunduğu yerden aldı ve tokaların olduğu yere yöneldi. Gözüne çarpan renkli bir toka vardı. Değişik renklerde kumaşlar sarkıyordu. Hemen kırmızı renginden - bu en sevdiği renkti - aldı. Beş çift sarkıntılı metal renkte küpe alıp kasaya yöneldi. Büyük miktarda para harcamıştı. Ama onun için para neydiki.. İstemediği kadar paraya sahipti. Bu yüzden hepsinin torbalarını alıp gezmeye tam gaz devam etti.
Kullanıcı profilini gör
Lisa Marie Origliasso
Ezikler!
Ezikler!

MesajKonu: Geri: ~ @sOrtié! ~   Perş. Mayıs 01, 2008 9:55 am

Lisa heemn içeriye daldı.O kadar çok takı vardı ki giren herkes şaşırıyordu.Lisa bu duruma hiç şaşırmamıştı.Buranın bin katı büyüklükte yerler görmüştü.Lisa heemn kolyelere baktı.Giysilerine uygun renkteki kolyeleri seçti.Sonra küpelere baktı.Her tür küpeden aldı.Kasaya gitti ve parasını ödedi.Kapıdan çıkarken yei aldığı ve beğendiği kolyeyi boynuna taktı,hızla oradan uzaklaştı.
Kullanıcı profilini gör
Emily
Ezikler!
Ezikler!

MesajKonu: Geri: ~ @sOrtié! ~   C.tesi Tem. 12, 2008 2:12 pm

Emily çantası için peluş oyuncaklı bir takı arıyordu,içeriye girdiği gibi hemen bir çalışanın yanına gelmesi bir oldu.Ona "Bana en iyi anahtarlıklarınızı gösterin." dedi.Mağaza elemanı hemen onu gerçek mücevherlerden yapılmış olan takıların olduğu yere götürdü.Emily ilk önce bir göz gezdirdi,sonra gözlerini devirerek "Benimle dalga mı geçiyorsun? Sana elindekilerinin en iyisin göster dedim herkesin elde edebileceğini değil." diyerek yüksek topuklularının herkesin duyabiliceği şekilde yürüyerek mağazayı terk etti.
Kullanıcı profilini gör
Katie Dark
Ezikler!
Ezikler!

MesajKonu: Katie'nin bir günü ---   Cuma Ağus. 01, 2008 6:59 am

Katie mağazaya girer. Herkes buranın süper bir mağaza olduğunu söylüyordur. Paige gezinmeye başlar. Her şey çok bebeksi ve şekerdir. Paige asla cici kız olamaz. Bunların hepsinden nefret eder. Kendi tarzına uygun bir şey bile bulamaz. Gezinmeye devam ediyordur. Artık canı sıkılmaya başlamıştır. Burası resmen ''Tikky'' lerin mağazası gibidir. ''Off burası berbat bir yer'' diye söylenir Katie. Cep telefonu çalmaya başlar. Eski sevgilisi arıyordur.
Jesse: Katie slm seni hala sevdiğimi biliyorsun çok özür dilerim.
Katie: Jesse artık bitti. Bunu artık anla. Artık senden hoşlanmıyorum bile. Benim için sen artık yoksun. Seni unuttum.
Jesse: Katie saçmalama ben seni seviyorum. Ve sevmeye devam edeceğim.
Katie eski sevgilisi Jesse'nin suratına telefonu kapatır. Katie artık Jesse'den bıkmıştır. Aşırı kıskançtır. Ve Katie artık Jesse'nin kıskançlık yapmasından bıkmıştır. İyice bulanıma girmiştir. Kendini berbat hissediyordur. Sonra sarı saçlı bir kız önünden geçer. ''Sanki ben bu kızı bir yerde görmüştüm ama her neyse'' diye içiden geçirir Katie. Mağazadan çıkar...

Out ------------------------------------------------------------------

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: ~ @sOrtié! ~   Bugün 8:22 am

~ @sOrtié! ~
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası